O nás

Informace. Pokud nejste zlatnictví, je to to nejcennější, co Vaše firma má. Na zloděje šperků fungují mříže, proti úniku nebo ztrátě informací a dat je nutné se bránit jinak. ASCIInet je spolehlivým partnerem na poli internetové bezpečnosti pro malé firmy i velké korporátní sítě. Svým schopnostem věříme a naši zákazníci se o nich přesvědčí pokaždé, když rychle a odborně vyřešíme jejich problém. Chraňte profesionálně svoje firemní data.

Proč spolupracovat s námi?

  • Nejsme monstrum – jsme malá firma, a proto reagujeme na potřeby zákazníků rychle a řešíme je bez zbytečných administrativních průtahů. Zakládáme si na osobním přístupu. V malém týmu také není místo pro špatně odvedenou práci.
  • Máme dlouholeté zkušenosti – začínali jsme před 10 lety, kdy internetová bezpečnost byla jen předmětem diskusí v anarchistických kroužcích. Při založení Asciinetu v roce 2009 jsme už byli sehraný tým odborníků s mnoha certifikáty.
  • Budujeme vztah s klientem – fakturou pro nás projekty nekončí – s našimi klienty se snažíme budovat dlouhodobý vztah, který je pro oba výhodný. Zákazník získá pomoc odborníků, kteří znají jeho situaci a vytvářejí stabilní bezpečnostní zázemí.

Máme dlouholeté zkušenosti s produkty firem:

  •    Fortinet - jsme dlouhodobě největší prodejce Fortinetu a první česká firma, která se stala jejich Platinum partnerem. Členové našeho týmu byli jedni z prvních v České Republice, kteří začali produkty firmy Fortinet nabízet a implementovat na profesionální úrovni a nemalou měrou se tím zasloužili o stávající rozšíření a popularitu těchto produktů u nás.
  •   Symantec – jsme partnerem Symantec pro Českou republiku a v našem portfoliu najdete oblíbené produkty společnosti Symantec z oblasti enterprise řešení, ochrany koncových bodů, antivirových řešení, personálních firewallů a IDS/IPS, zálohování, špičkových antispamových řešení atd.