Další služby

Abychom Vám mohli nabídnout opravdu komplexní bezpečnostní řešení, najdete v našem portfoliu i další služby, které ke kvalitnímu zajištění internetové bezpečnosti nesporně patří. Protože se snažíme poskytovat nejlepší služby na trhu, velmi rádi se postaráme i o nestandartní zakázky, neváhejte nás proto oslovit i s Vašimi specifickými požadavky.

DLP

Abyste měli opravdovou kontrolu nad tím, jaká data z Vaší firmy se mohou dostat do světa a jaká ne, je dobré pamatovat i na tak zdánlivě obyčejné a jednoduché věci, jako jsou nejrůznější flash disky nebo CDčka, které bezstarostně putují skrze Vaše počítače ven. Data leak/ loss prevention je služba, s pomocí které je možné ručně definovat citlivá data a poté reportovat, kam tato data proudí, kdo k nim má přístup nebo jak je s nimi možné nakládat. Chcete mít kontrolu nad tím, co všechno je možné si vytisknout? Co lze odeslat emailem mimo firmu? Co si Vaši zaměstnanci odnáší na svých flashkách? Zaměřte se na implementaci DLP.

NAC

Network Accsess Control je jednoduchý způsob, jak ochránit firemní síť před nezvanými hosty. Připojit se k síti je většinou velmi snadné a mnoho společností vůbec neřeší možné hrozby, které mohou při nehlídaném připojení nastat. Network Access Control vyhodnotí, jestli je připojované zařízení důvěryhodné, ať už jde o notebook nebo mobilní telefon. Tento systém Vás také upozorní na vyžadované aktualizace, které možnému připojení brání.

Switche

Pro složité firemní systémy Vám navrhneme vysoce zabezpečené řešení, které toho umí mnohem víc, než jen připojit notebook k síti. Dodáme a naimplementujeme Switche Extreme networks a Cisco, které se vyznačují vysokou dostupností a schopností vyhodnotit 100% požadavků. Pokud chcete opravdu stabilní a spolehlivý systém, je nutné začít u perfektní síťové infrastruktury.

Ochrana proti DDoS útokům