Firewall

Nějaký ten firewall má na počítači skoro každý. Jenže není firewall jako firewall – Stoprocentní zabezpečení Vám poskytne jen takový, který dokáže kontrolovat veškerý provoz ve Vašem systému. Moderní korporátní firewally navíc významně sníží spotřebu energie Vaší počítačové sítě. Odpovídající zabezpečení potřebuje i firemní WiFi síť – naše řešení Vám umožní její bezpečné a spolehlivé fungování.

Firewall

Nabízíme vám unikátní Next Generation Firewall, který kontroluje vše a sám hledá síťové útoky. Je navíc kombinován s integrovaným antivirem a umožňuje VPN a navázání kryptovaného spojení mezi dvěma body. Velkou výhodou Next Generation Firewallů je také výrazně nižší spotřeba energie a korporátní podpora, díky které se doslova nemusíte o nic starat.

WiFi

Máte ve firmě WiFi síť? Právě nezabezpečená WiFi síť je častým zdrojem bezpečnostních problémů. Zvláště ve větších firmách, kdy síť musí pokrýt i několikapatrový dům, je toto prostředí velmi zranitelné a je třeba ho důkladně ochránit před nezvanými hosty. Nabízíme komplexní bezpečností řešení i pro rozsáhlé WiFi sítě, ale najdeme řešení například i v případě zabezpečení karetních WiFi terminálů.