Endpoint Security

Pokud nikdy nechcete řešit, co znamenají slova Endpoint Security, pak byste měli přemýšlet o profesionálním řešení bezpečnosti Vašeho systému. Ať už jste majitel malé firmy o několika lidech nebo manažer velké společnosti o tisících počítačů, internetová bezpečnost se Vás týká a každý den může významně ovlivnit úspěchy Vašeho podnikání. Endpoint security, česky ochrana koncových bodů, je koktejl bezpečnostních opatření, které ochrání vaše počítače, notebooky, mobily, tiskárny nebo třeba IP telefonní síť.

Antiviry

V době, kdy blacklisty nestačí a antiviry musí operovat s whitelisty, tedy seznamy „hodných“ kódů, už nestačí jen freeware licence. Složitě propojená internetová síť, rychle mutující viry a velká hrozba, jejíž sílu si často uvědomíte, až když je příliš pozdě. Profesionální antiviry nejsou zbytečný přepych, ale základní nezbytnost, která jednoduše ochrání všechna Vaše data. Součástí některých antivirů jsou i firewally, které umožňují centrální správu, což Vám významně ušetří práci při správě firemní sítě.

Antispam

Chytí všechno co má, ale nic, co nemá. Že to zní triviálně? A přesně tak by měl fungovat i antispam ve Vaší firmě – jednoduše, bezúdržbově, bez zbytečného času, ztraceného hledáním legitimní pošty ve složce „spam“. Vyzkoušejte opravdový antispam, o který se starají lidé, ne roboti. Obrovská celosvětová síť zachytí každý spam, který se objeví, aniž byste se museli o cokoli starat. A abyste viděli, že to myslíme vážně, máte měsíc na vyzkoušení zdarma.

Filtrování webu

Potřebujete ve své firmě filtrovat webový provoz? Nechcete, aby se Vaši zaměstnanci v práci připojovali k Facebooku nebo k rizikovým stránkám? Filtrování webu pomocí Web content filteru je služba, která jednoduše zablokuje některé internetové stránky a zabrání tak uživatelům stahovat nebezpečné soubory nebo sledovat závadný obsah. Součástí Web content filteru je i spolehlivý antivir, aby byla tato ochrana co nejdůkladnější.